Vítejte na stránkách Bake A Wish!

#BakeAWish znamená: Upečte své přání a s trochou štěstí ho vyhrajte. Ať už je to panenka Barbie, fotbalový míč, vrtačka nebo dovolená na statku. Dejte při pečení prostor své kreativitě a s trochou štěstí si splňte své přání.
 

Jak to funguje

1. Upečete přání pro sebe, svou rodinu nebo někoho jiného. Ať už jako cukroví, koláč nebo dort. Podstatné je, aby bylo kreativní a lahodné! Níže najdete recepty na těsta, s nimiž lze obzvlášť dobře tvořit.
2. Výsledek zveřejněte na Instagramu s #BakeAWish a označte @korunnicukr.
3. S trochou štěstí vám Korunní cukr vaše přání splní! Dne 24.12.2023 vybereme tři přání (v hodnotě do CZK 10,000), která splníme.
A pokud si budete přát jednorožce? Díky fantastickým nápadům můžete získat skvělá vykrajovátka na cukroví, zástěry a další pomůcky, 
Vzhůru do pečení!
Úplné podmínky účasti najdete zde. 

Korunní cukr (@korunnicukr) • Instagram

Jak si upéct přání?

Máte přání, ale ještě nemáte plán, jak ho upéct? Žádný problém: máme pro vás návod, jak si svá přání splnit (s trochou štěstí!). 

Video

Nejlepší recepty na pečená přání 

Spousta cukroví chutná výborně. Některá se však tvarují snadněji než jiná. Tady najdete recepty, díky kterým budou vaše pečená přání mimořádně výjimečná.

Vánoční cukroví je ideální pro sdílení s ostatními

Vánoční cukroví jen z několika ingrediencí

Vánoční cukroví ideální pro pečení s dětmi

Bezlepkové vánoční cukroví–lahodné recepty

Veganské vánoční cukroví

Objevte všechny recepty

zimní dezerty, punč a další

To je to, co si přejete: vaše pečená přání

12 dní - 12 druhů vánočního cukroví

Pudrový cukr – extra jemná moučka

Je jemně mletý a následně speciálně prosévaný druh cukru, který se díky své jemné struktuře výborně hodí na fondán, polevy nebo máslové krémy.

Korunní cukr krupice

Balení obsahuje jemné krystalky cukru nejvyšší kvality. Hodí se jak na slazení nápojů, tak i na vaření a pečení podle tradičních receptur.