Marmeláda, želé & jiné

Objevte naše rozmanité recepty na džemy, želé a další. Ať už jde o klasický jahodový džem, exotický džem Piňa Colada nebo ovocné kombinace, jako je broskev-ostružina - u nás najdete recepty na každou chuť a tipy na dekorace, díky nimž se vaše sklenice na marmelády stanou skvělou vzpomínkou na léto nebo dárkem.

Zde najdete inspiraci pro vaše vlastní výtvory Neváhejte recept vylepšit vlastním nápadem a experimentovat přidáním čokolády, ořechů, likérů, exotického ovoce, divokého ovoce, bylin, koření a dalších. Fantazii se meze nekladou

Jahody-rebarbora

Maliny-čokoláda

Další nápady na recepty

Tohle všechno dokážu.

Korunní cukr želírovací 2:1

Není nad domácí zavařeninu. Když si zpracujete ovoce do džemů a marmelád sami, máte jistotu, že obsahují jen to, co sami chcete. Aby byly co nejchutnější a vydržely přes celou zimu, použijte při jejich přípravě novinku, Korunní cukr želírovací 2:1. Práce s ním je snadná, stačí se držet jednoduchého pravidla: na 1 kg ovoce 0,5 kg želírovacího cukru. Korunní cukr želírovací 2:1 obsahuje pektin, aby hmota správně želírovala, a také kyselinu citronovou jako konzervat. Díky tomu se zavařeniny nebudou předčasně kazit, samozřejmě pokud je budete správně skladovat.

Naše videa

Domácí lahodný džem? Není nic jednoduššího Naše videa popisují krok za krokem, nezanechávají žádné otázky nezodpovězené a poskytují začátečníkům i profesionálům dobrý přehled. Budete ohromeni tím, jak snadno a rychle si sami můžete udělat marmelády a džemy. Doufáme, že vás baví nejen jejich sledování, ale i samotná výroba! Na našem YouTube kanálu Korunní cukr najdete mnohem více videí.