Marmeláda, želé & jiné

Objevte naše rozmanité recepty na džemy, želé a další. Ať už jde o klasický jahodový džem, exotický džem Piňa Colada nebo ovocné kombinace, jako je broskev-ostružina - u nás najdete recepty na každou chuť a tipy na dekorace, díky nimž se vaše sklenice na marmelády stanou skvělou vzpomínkou na léto nebo dárkem.

Zde najdete inspiraci pro vaše vlastní výtvory. Neváhejte recept vylepšit vlastním nápadem a experimentovat s přidáním čokolády, ořechů, likérů, exotického ovoce, divokého ovoce, bylin, koření a dalších. Fantazii se meze nekladou

Jahody-rebarbora

Maliny-čokoláda

Dekorační etikety & více

S pár triky můžete proměnit vaše sklenice a láhve na nádherné dárky. Pro zkrášlování a zdobení můžete použít stuhy a tištěné etikety. Těchto pomocníků si můžete vytvořit zde.

Prohlédněte si náš sirupový manuál, kde najdete nejen recepty na sladké sirupy, ale i různé kombinace džemů (můžete si ho také stáhnout):

Další nápady na recepty

#mých250g

Zavařené, domácí nebo jakkoliv, tomu chcete říkat, znamená víc než jen to, že jste něco vytvořili, zavařili a upravili sami ručně. Popisuje proces vzniku a váš charakter. Jako byste do každého gramu svého vlastního výrobku dali kousek sebe. To je # Mých250g.

Objevte, jak si můžete sami  s Korunním cukrem želírovacím rychle a snadno vyrobit ovocné marmelády, džemy a želé. Recepty od Korunního cukru nabízí jak klasické recepty, tak neobvyklé kombinace. Zpracujte přebytečné ovoce z vlastní zahrady rychle a snadno do úžasných džemů, marmelád a dárků.

Korunní cukr želírovací 2:1

Naše videa

Domácí lahodný džem? Není nic jednoduššího Naše videa popisují krok za krokem, nezanechávají žádné otázky nezodpovězené a poskytují začátečníkům i profesionálům dobrý přehled. Budete ohromeni tím, jak snadno a rychle si sami můžete udělat marmelády a džemy. Doufáme, že vás baví nejen jejich sledování, ale i samotná výroba! Na našem YouTube kanálu Korunní cukr najdete mnohem více videí.