Marmeláda, želé & jiné

Objevte naše rozmanité recepty na džemy, želé a další. Ať už jde o klasický jahodový džem, exotický džem Piňa Colada nebo ovocné kombinace, jako je broskev-ostružina - u nás najdete recepty na každou chuť a tipy na dekorace, díky nimž se vaše sklenice na marmelády stanou skvělou vzpomínkou na léto nebo dárkem.

Zde najdete inspiraci pro vaše vlastní výtvory Neváhejte recept vylepšit vlastním nápadem a experimentovat přidáním čokolády, ořechů, likérů, exotického ovoce, divokého ovoce, bylin, koření a dalších. Fantazii se meze nekladou

Jahody-rebarbora

Maliny-čokoláda

Další nápady na recepty

Tohle všechno dokážu.

Korunní cukr želírovací 2:1

Není nad domácí zavařeninu. Když si zpracujete ovoce do džemů a marmelád sami, máte jistotu, že obsahují jen to, co sami chcete. Aby byly co nejchutnější a vydržely přes celou zimu, použijte při jejich přípravě novinku, Korunní cukr želírovací 2:1. Práce s ním je snadná, stačí se držet jednoduchého pravidla: na 1 kg ovoce 0,5 kg želírovacího cukru. Korunní cukr želírovací 2:1 obsahuje pektin, aby hmota správně želírovala, a také kyselinu citronovou jako konzervat. Díky tomu se zavařeniny nebudou předčasně kazit, samozřejmě pokud je budete správně skladovat.

Korunní cukr želírovací 3:1

Korunní cukr želírovací 2:1

Naše videa

Domácí lahodný džem? Není nic jednoduššího Naše videa popisují krok za krokem, nezanechávají žádné otázky nezodpovězené a poskytují začátečníkům i profesionálům dobrý přehled. Budete ohromeni tím, jak snadno a rychle si sami můžete udělat marmelády a džemy. Doufáme, že vás baví nejen jejich sledování, ale i samotná výroba! Na našem YouTube kanálu Korunní cukr najdete mnohem více videí.