Sirupy, nápoje & jiné

Objevte naše recepty na sirupy, nápoje, likéry a další. Ať už je to klasický sirup z květů bezu, ovocný rebarborový sirup, osvěžující citrusovo – bylinkový sirup nebo voňavý sirup z květů fialek. U nás najdete recepty pro každou příležitost, ale také tipy na zdobení lahví se sirupem.

Zde najdete inspiraci pro svoje sirupové výtvory. Neváhejte a přidejte k receptu část svého „já“ a experimentujte s různými bylinkami, kořením, exotickým ovocem a dalšími. Vaši fantazii se meze nekladou!

Cukr na přípravu sirupu z květů bezu černého & bylinek

Pro sirupy vyrobené z bezinky a bylin všeho druhu

Korunní cukr na přípravu sirupu bobulové ovoce & ovoce s peckou

Zabraňuje nadměrnému gelovatění v lahvi

Bylinný sirup

Rybízový sirup

Dekorační etikety & více

S pár triky můžete proměnit vaše sklenice a láhve na nádherné dárky. Pro zkrášlování a zdobení můžete použít stuhy a tištěné etikety. Těchto pomocníků si můžete vytvořit zde.

Prohlédněte si náš sirupový manuál, kde najdete nejen recepty na sladké sirupy, ale i různé kombinace džemů (můžete si ho také stáhnout):

 

Další nápady na recepty

Naše videa

Lahodný domácí sirup? Nic jednoduššího než to. Naše videa krok za krokem nezanechávají žádné otázky nezodpovězené a poskytují jak začátečníkům, tak i profesionálům dobrý přehled. Budete překvapeni, jak rychle a snadno si můžete sami připravovat ovocné a bylinné sirupy. Doufáme, že vás baví sledování a výroba! Na našem kanálu YouTube Korunní cukr  najdete mnohem více videí.

#Mých250g

Vařené, domácí nebo tomu chcete říkat, znamená víc než jen to, že jste něco vlastnoručně připravili, vytvořili a uvařili. Popisuje proces vzniku. Vezměte si něco do svých rukou a doplňte ho podle svého stylu. Popisuje to charakter - směle exotickou nebo dosud tradiční. Složky odrážejí osobnost. Jako byste v každém gramu svého vlastního stvoření uvařili kousek své vlastní bytosti. To je # 250g mě.

Objevte, jak si můžete sami s Korunním cukrem pro přípravu sirupu vyrobit ovocné a osvěžující nápoje jako sirup, šťávu nebo likér. Sirupy lze také použít pro alkoholické nápoje a ovocný aperitiv.

Rebarborový sirup s mátou

Třešňovo-mátový sirup