Slazení teplých nápojů

 • Korunní cukr kostky 1 kg

  Korunní cukr kostky 1 kg

  Spolu s dobrou kávou či čajem pomůže Korunní cukr kostky nastartovat váš den. Osladí i příjemné posezení s přáteli nebo s vašimi nejbližšími.

 • Korunní cukr Espresso kostky

  Korunní cukr Espresso kostky

  Pro Korunní cukr Espresso kostky jsou typické bílé kostičky, menší než u klasického cukru kostky. Jsou uspořádány v krabičce, která se dá opakovaně zavřít. Obal půlkilového balení v decentních, vkusně sladěných barvách a s obrázkem lákavého malého espressa ozdobí každý stůl.

 • Korunní cukr Kandys hnědý

  Korunní cukr Kandys hnědý

  Korunní cukr Kandys hnědý má velké zabarvené krystaly v půlkilogramovém balení jsou ochuceny karamelovým sirupem, takže každý nápoj citlivě osladí a jedinečně ochutí. Podtrhne chuť kvalitních čajů, a hodí se i pro slazení horkých alkoholických nápojů (punč, grog, svařené víno). Zkušenější kuchaři jej používají rozdrcený či rozpuštěný ve vodě ke zjemnění omáček ke zvěřině, pečeni či do výrazněji kořeněných moučníků. Naše babičky znaly Kandys pod názvem cukrkandl.

 • Hnědé třtinové kostky Demerara z řady Korunní cukr

  Hnědé třtinové kostky Demerara z řady Korunní cukr

  Hnědý třtinový cukr kostky je čistý přírodní produkt a získává se z čerstvě sklizené cukrové třtiny. Vyznačuje se typickou zlatohnědou barvou a silně aromatickou sladovou chutí. Hodí se především na dochucení čaje, kávy a mnoha horkých nápojů.

 • Korunní třtinový cukr Demerara – hygienické balení

  Korunní třtinový cukr Demerara – hygienické balení

  Korunní třtinový cukr Demerara je čistý přírodní produkt, získaný z čerstvě sklizené cukrové třtiny. Má typickou zlatohnědou barvu a jemnou, aromatickou karamelovou chuť. Hodí se pro slazení teplých nápojů, do kávy, čaje – např. v kanceláři, na chatě, chalupě, na pikniku, při kempování. Porcované balení v praktických sáčcích zabraňuje jak rozsypání cukru na nevhodná místa, tak i nežádoucímu vniknutí nečistot do cukru.

 • Korunní cukr bílý – hygienické balení

  Korunní cukr bílý – hygienické balení

  Samostatně balené sáčky bílého řepného cukru jsou uloženy v praktické dóze, která ochrání sladké krystalky před znehodnocením hmyzem či nečistotami. Každý sáček Korunního cukru bílého představuje porci jedné kávové lžičky cukru.

 • Korunní cukr ZOO cukr

  Korunní cukr ZOO cukr

  Chcete mít pod kontrolou, kolik cukru si vaše děti sypou do čaje či jiného teplého nápoje? Řešením může být hygienicky balený cukr. Každý sáček obsahuje 5 g cukru, takže množství cukru v nápoji se dá velmi přesně určit a korigovat. Děti bude jistě bavit i designové „zvířátkové“ provedení – obaly jednotlivých sáčků se inspirovaly vzorem srsti žirafy, lva, tygra či geparda.

 • Biocukr z řady Korunní cukr

  Biocukr z řady Korunní cukr

  Biocukr krystal z řady Korunní cukr je to pravé pro vyznavače ekologických a bio výrobků. Cukrová řepa, z níž se tento cukr vyrábí, se pěstuje na úrodných půdách v souladu s principy trvalé udržitelnosti krajiny. Navíc není geneticky modifikovaná. Biocukr podléhá přísnému systému kontroly od pěstování surovin přes výrobu až po výsledný produkt, což výrobce dokládá dosaženými atesty a certifikáty. Korunní bio cukr krystal se hodí pro slazení nápojů i jídel, pro teplou i studenou kuchyni, na pečení i zavařování.

 

SLADKÝCH 10 S KORUNNÍM CUKREM!

Pečete rádi? Soutěžíte rádi? Spojte obojí! Pošlete fotku svého oblíbeného moučníku a vyhrajte! Soutěžte s námi o Korunní cukr na celý rok!

 

dzemovani