Koktejly alko/nealko

 • Korunní cukr ovocný

  Korunní cukr ovocný

  Ovocný cukr je čistá fruktóza. Vzhledem ke své vysoké sladivosti je obzvláště vydatný. S ovocným cukrem budete na přípravu studených jídel potřebovat až o 20-40 % méně cukru. Můžete s ním osladit studené i teplé nápoje, zálivky do ovocných salátů, použít ho na přípravu vylehčených ovocných krémů s jogurtem nebo čerstvým sýrem (ricotta, mascarpone). Množství 100 g ovocného cukru značky Korunní cukr odpovídá plné dávce fruktózy 8,3 BE (chlebových jednotek).

 • Korunní cukr na přípravu sirupu z květů bezu černého a bylinek

  Korunní cukr na přípravu sirupu z květů bezu černého a bylinek

  Zdravější alternativou limonád a ochucených sycených nápojů mohou být domácí šťávy. Dají se dělat i z bylinek, například květu bezu černého, máty, meduňky, zázvoru, levandule či jitrocele. Některé z nich mívaly velkou tradici – možná i vaše babička připravovala bezinkový sirup. Nyní si můžete velmi snadno vyrobit takový sirup sami doma. Stačí, když použijete aktuální novinku, Korunní cukr na přípravu sirupu. K tomu již jen trocha vody a vybrané bylinky, případně na dochucení trocha koření, a máte zdravý lahodný nápoj pro horké dny. Korunní cukr na přípravu sirupu z bezu černého a bylinek obsahuje pouze řepný cukr krystal nejvyšší kvality a kyselinu citronovou. Naopak v něm nenajdete žádné konzervanty, barviva, aromata ani dochucovadla.

 • Korunní cukr na přípravu sirupu z bobulového ovoce

  Korunní cukr na přípravu sirupu z bobulového ovoce

  Zdravější alternativou limonád a ochucených sycených nápojů mohou být domácí šťávy. Dají se dělat z ovoce, které se urodí na zahrádce, nebo jej koupíme na trhu. Některé z nich mívaly velkou tradici – možná i vaše babička připravovala rybízový či malinový sirup. Nyní si můžete velmi snadno vyrobit takový sirup sami doma. Stačí, když použijete aktuální novinku, Korunní cukr na přípravu sirupu. K tomu již jen trocha vody a vybrané ovoce, případně na dochucení trocha koření – a máte zdravý lahodný nápoj pro horké dny. Korunní cukr na přípravu sirupu z bobulového ovoce je určen na přípravu tradičních sirupů z malin, ostružin, borůvek, rybízu a dalších bobulovin. Obsahuje kromě kvalitního řepného cukru a kyseliny citronové ještě pektinázu, což je látka, zabraňující přílišnému želírování, způsobenému vlastním pektinem zpracovávaného ovoce. Naopak v něm nenajdete žádné konzervanty, barviva, aromata ani dochucovadla.

 • Korunní cukr třtinový krystal Demerara

  Korunní cukr třtinový krystal Demerara

  Třtinový cukr krystal značky Korunní cukr pochází z jihoamerické Guyany, pojmenovaný po tamní řece, v jejíž blízkosti se třtina na jeho výrobu pěstuje. Je plnohodnotnou alternativou bílého řepného cukru pro pečení, vaření i slazení. Běžným nápojům, sladkým pokrmům či dezertům dodá nezaměnitelnou, delikátní chuť a arom. Pro koktejl Mojito je nepostradatelný.

 • Korunní cukr hroznový bez fruktózy

  Korunní cukr hroznový bez fruktózy

  Cukr pro každodenní výzvy: ať už na pracovišti, ve škole anebo při sportu. Pro všechny, kteří musí plnit úkoly a prodávat vysoké výkony. Porce cukru bez fruktózy. Hroznový cukr je vhodný na slazení nápojů, jako čaj, mléko, káva, kakao, ovocné a zeleninové šťávy a také na přípravu kompotů, ovocných salátů a jiných sladkých pokrmů. Korunní cukr hroznový bez fruktózy má sladce růžový obal v americkém retro stylu.

 • Korunní cukr ZOO cukr

  Korunní cukr ZOO cukr

  Chcete mít pod kontrolou, kolik cukru si vaše děti sypou do čaje či jiného teplého nápoje? Řešením může být hygienicky balený cukr. Každý sáček obsahuje 5 g cukru, takže množství cukru v nápoji se dá velmi přesně určit a korigovat. Děti bude jistě bavit i designové „zvířátkové“ provedení – obaly jednotlivých sáčků se inspirovaly vzorem srsti žirafy, lva, tygra či geparda.

 • Biocukr z řady Korunní cukr

  Biocukr z řady Korunní cukr

  Biocukr krystal z řady Korunní cukr je to pravé pro vyznavače ekologických a bio výrobků. Cukrová řepa, z níž se tento cukr vyrábí, se pěstuje na úrodných půdách v souladu s principy trvalé udržitelnosti krajiny. Navíc není geneticky modifikovaná. Biocukr podléhá přísnému systému kontroly od pěstování surovin přes výrobu až po výsledný produkt, což výrobce dokládá dosaženými atesty a certifikáty. Korunní bio cukr krystal se hodí pro slazení nápojů i jídel, pro teplou i studenou kuchyni, na pečení i zavařování.

 

SLADKÝCH 10 S KORUNNÍM CUKREM!

Pečete rádi? Soutěžíte rádi? Spojte obojí! Pošlete fotku svého oblíbeného moučníku a vyhrajte! Soutěžte s námi o Korunní cukr na celý rok!

 

dzemovani