Český cukr

Slaďte hezky česky – s Korunním cukrem!

poslední době pociťujeme návratdomácím potravinám a surovinám, což je dobře. Tradiční potraviny domácí produkce jsou jednoznačně nejpřirozenější stravou pro náš organismus. Patřínim i produktyřady Korunní cukrcukr moučka 1 kg, cukr krystal, cukr krupice a cukr na pečení.

 

Výrobce značky Korunní cukr, cukrovarHrušovanech nad Jevišovkou, je nejstarším stále vyrábějícím cukrovarem u nás. Jeho více než 160letou tradici provází neustálá modernizace při zachování co nejvyšší kvality výsledné suroviny, řepného cukru.

Zpracovává řepu cukrovku, kterou vypěstovali tuzemští zemědělci na českých polích. Dává práci českým pracovníkům při výrobě cukru, a to v cukrovaru u nás. Díky tomu podléhá přísnějším požadavkům na kvalitu cukru ze strany české legislativy. Pro zákazníka to znamená, že výrobek, který si pod značkou Korunní cukr kupuje, splňuje náročnější požadavky než výrobkyjiných zemí.

Řepný cukr je tradiční surovinou našich předků. Už vaše babička peklačeského cukru, vaše maminka používala český cukr – a jistě znaly důvod. Vyzkoušejte tuzemské produkty značky Korunní cukr a budete jistě také spokojeni.

S cukrem může být i zábava. Nevěříte? Zasoutěžte si s námi v naší soutěži Sladkých 10 s Korunním cukrem, otestujte si svoje znalosti sladkého oboru v našem kvízu Co víte o českém cukru, pošlete svým známým Sladký pozdrav a inspirujte se některým z našich receptů.

 

SLADKÝCH 10 S KORUNNÍM CUKREM!

Pečete rádi? Soutěžíte rádi? Spojte obojí! Pošlete fotku svého oblíbeného moučníku a vyhrajte! Soutěžte s námi o Korunní cukr na celý rok!

 

dzemovani